Imperializmus 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Imperializmus 2

Iron War
 
ImperializmusImperializmus  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Tippek, ötletek a játékhoz

Go down 
+3
gertam
bandras98
Flatinko
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
gertam

gertam


Posts : 115
Points : 274
Join date : 2011. Dec. 09.
Age : 41

Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tippek, ötletek a játékhoz   Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 EmptyVas. Márc. 25, 2012 3:57 am

Kaphatnánk valami információt a játék pontos menetéről? Én például nem tudom mennyi pénzem van, így nehéz tervezni...
Vissza az elejére Go down
http://www.lovagkor.proboards.com/index.cgi
gertam

gertam


Posts : 115
Points : 274
Join date : 2011. Dec. 09.
Age : 41

Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tippek, ötletek a játékhoz   Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 29, 2012 11:25 pm

A nyersanyagtérképen jó volna látni a politikai határokat, így könnyebb lenne tervezni.
Vissza az elejére Go down
http://www.lovagkor.proboards.com/index.cgi
Ferenc József

Ferenc József


Posts : 63
Points : 104
Join date : 2011. Dec. 10.

Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tippek, ötletek a játékhoz   Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 EmptySzer. Május 09, 2012 8:00 am

Szerintem újra kéne indítani csak egy kis újítással:
-Mindenkinek lenne egy kisebb alapserege amivel megtudná védeni magát.Pl.:2 ezer gyalogos és 1 ezer lovas.Vagy A korhoz mérten minden nemzet az adott kori seregét kapná meg
Pl.:(tudom hogy hülyeség)a németeknek 8000 gyalogosa volt,akkor itt is annyi lenne alapból.
-Alapból lenne mindenkinek lőszergyára 1,ami eltudná látni azért azt a kicsi sereget.(később lehetne bővíteni)
-Lenne az elején egy kisebb flotta is a tengerparttal rendelkező országoknak.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tippek, ötletek a játékhoz   Tippek, ötletek a játékhoz - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tippek, ötletek a játékhoz
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Imperializmus 2 :: OFF TOPIK :: A játékkal kapcsolatos kérdések-
Ugrás: